Гарантійний термін

Ці гарантійні терміни поширюються на товари, вироблені комерційною компанією Alcadrain s.r.o., які у зв‘язку з розбіжностями з договором або дефектами були пред‘явлені продавцю протягом гарантійного терміну. Спеціалізований та професійний монтаж може суттєво впливати на роботу, корисну вартість продукту та рівень задоволеності користувача продуктом. На продукцію Alcadrain s.r.o., встановлену сертифікованим, компанія надає розширену гарантію. В інших випадках, поширюється гарантія 2 роки з дати отримання / покупки товару від кінцевого продавця.

Гарантійні умови

 • Покупець зобов’язаний оглянути товар на предмет механічного пошкодження та комплектність при його отриманні від продавця. Наступних претензій видимих дефек- тів компанія Alcadrain s.r.o. не визнає.
 • Будь-які претензії щодо придбаної продукції, покупець зобов’язаний вирішувати лише через продавця, у якого були придбані товари або через найближчий сервісний центр. Підготуйте оригінал квитанції про покупку та для можливості використовувати розширені гарантійні терміни – заповнений гарантійний талон.
 • Продукти, вмонтовані в конструкцію будівель (інсталяції, жолоби, гнучкі з’єднання тощо) повинні бути встановлені таким чином, щоб до них був можливий доступ для технічного обслуговування та сервісу (наприклад, отвір для ванної). Торгова компанія Alcadrain s.r.o. у жодному разі не відшкодовує збитки, пов’язані з пошкодженням плитки, плитки для підлоги або іншого обладнання, що виникли при ремонті або іншій дії через не дотримання цих правил.
 • У праві на стандартну або розширену гарантії, що надаються виробником, може бути відмовлено:
  • у разі відмови надати оригінал квитанції на покупку рекламованого продукту
  • якщо гарантійний термін даного товару минув
  • порушенням захисних печаток та етикеток на продукті, якщо такі існують
  • у разі неправильного монтажу
  • у разі пошкодження товару при транспортуванні (відшкодування таких збитків повинно вирішуватися безпосередньо з перевізником)
  • при використанні товарів в умовах, які не відповідають своєю температурою, вмістом пилу, вологістю, хімічними та механічними характеристиками, умовам навколишнього середовища звичайного для продукту
  • при використанні товарів в умовах, які не відповідають рекомендованими температурою, вмістом пилу, вологістю, хімічними та механічними характеристиками, умовам навколишнього середовища
  • у разі пошкодження товару надмірним навантаженням або його використанням, що суперечить умовам, викладеним в інструкції або загальним принципам використання продукту
  • у разі пошкодження водою, що містить бруд і нанесення
 • У праві на використання розширеної гарантії, що надається виробником, може бути відмовлено:
  • якщо гарантійний талон не був підтверджений сертифікованим монтажником чи сантехніком
  • при пред’явленні тільки квитанції про купівлю без гарантійного талону, підтвердженого сертифікованим монтажником або сантехніком, дійсним вважається стандартний гарантійний період 2 роки
 • Гарантія не поширюється на природне зношування, викликане нормальним використанням. Візуальні дефекти на видимій стороні виробу оцінюють з відстані 1 м під кутом передбачуваного використання виробу при розсіяному денному світлі.
 • Умови розширеної гарантії не поширюються на природний змінні частини та компоненти з гуми, що піддаються робочому зносу в процесі експлуатації.
 • Компанія Alcadrain s.r.o. надає розширену гарантію тільки на вироби, які клієнт використовує в рамках дистрибуції питної води у водопроводі, що вела у пластмасовому розподілі (наприклад, з поліетилену). Гарантія не розповсюджується на технічну, сильно мінералізовану і забруднену воду. Розширена гарантія не поширюється на складові частини виробів, що належать категорії споживчого матеріалу (наприклад мембрани, ситечки, гумки, прокладка, і т.д.)
Product group Basic warranty
(Number of years)
Extended warranty
(Number of years)
Приховані системи інсталяції
Бачки та рами 2 15
Впускний механізм з бічним підведенням до 2020 року + Впускной механізм з нижньою підводкою 2 3
Впускний механізм з бічним підведенням з 2021 року 2 6
Зливні механізми 2 3
Кнопки управління та додаткове приладд 2 2
WC бачки 2 3
Сифони * 2 3
Водовідвідні жолоби і зливні трапи для душу ALCA *
Вбудовані компоненти водовідвідних жолобів та зливних трапів для душу ALCA з нержавіючої стал 2 25
Замінні компоненти водовідвідних жолобів та зливних трапів для душу ALCA з нержавіючої стал 2 3
Пластикові водовідвідні жолоби ALCA * 2 6
Зливні трапи, універсальні дощоприймачі * 2 6
Сидіння для унітазів, гнучкі з'єднання, додаткове приладдя 2 2
Дренажні канали * 2 6
Промислові дренажні системи з нержавіючої сталі 2 5
Дренажні жолоби і pешіткі – нержавіюча сталь 2 25
Дренажні жолоби і pешіткі – оцинкована сталь 2 2
Сантехнічна кераміка 2 2
Системні стіни Alcasystem
Готові збірні системні стіни, встановлені професійною компанією 2 15
Системні стіни, встановлені професійною компанією 2 6
Окремі частини 2 2

* Гарантія поширюється тільки на функціонально-технічні властивості виробу, не поширюється на зношування виробу, викликане його нормальним використанням, або на дефекти, викликані недотриманням загальних принципів поводження з виробом або недотриманням інструкції з експлуатації виробу.