В кожній деталі ваш

Кожен з нас неповторний. Особистість, смак, інтереси, темперамент. Все це нас визначає. І ми заслуговуємо жити в середовищі, яке відображає нашу індивідуальність. До останньої деталі.

Програти відео

Чотири кольорові дизайни

Ми обрали найбільш популярні відтінки і бездоганно налагодили кольори всіх виробів програми INDIVIDUAL. Тому можна не побоюватися, що ваша кнопка управління, сифони, click-clack або кутовий вентиль не будуть у гармонії один з одним або з вашими змішувачами.

Відмінно гармону

Наші PVD продукти дозволяють скласти всю програму таким чином, щоб вона була бездоганно гармонійна зі змішувачами і іншими виробами інших виробників.

Унікальна технологія PVD

ГЛЯНЕЦЬ
(від 3 кв / 2021 р)
ШЛІФОВАНИЙ МАТ

Виняткова поверхня виробів найвищої якості утворюється шляхом нанесення надтонкого шару спеціального матеріалу, який зливається з основою на атомарному рівні.

Результатом є висока стійкість і довговічність виробу. А також елегантний зовнішній вигляд. Або в супер глянцевому виконанні або в шліфованому з більш виразною текстурою.

Досконала гармонія

В незалежності від того, чи виберете Ви елегантну поверхню рожевого золота, сліпучий золотий відтінок, нікель або сучасний gun metal, всі поверхні кнопок управління INDIVIDUAL гарантують бездоганну незмінність кольорів і надзвичайну стійкість до подряпин.

Відкрийте для себе програму INDIVIDUAL

Ви можете знайти програму INDIVIDUAL в обраних студіях для ванних кімнат наших партнерів.

Якщо вам цікаві зразки кольорів PVD-покриття програми INDIVIDIUAL для вашої студії ванної кімнати, зверніться до торгового представника або надішліть запит.

Замовити зразки кольорів